Untitled Document

 

Prawa Autorskie

Większość zdjęć pochodzi od Was oraz przepastnych czeluści ogólnoświatowej sieci Internet i stanowi dziedzictwo oraz dorobek tysięcy bardzo często bezimiennych osób. My pokazujemy je naszym znajomym, czyli Wam. Kontynuujemy tym samym łańcuszek dobrej woli pozostawiając oryginalnym autorom ich prawa autorskie, a w przypadkach kiedy ich znamy umieszczamy zawsze odpowiednią adnotację i staramy się otrzymać zgodę na publikację.

Dokładamy wszelkich starań, aby umieszczane materiały zaspokajały prawa autorskie ich właścicieli, ale zdajemy sobie sprawę, że mogą zaistnieć przypadki, kiedy tak nie będzie - prosimy wtedy o kontakt - w celu wyjaśnienia sprawy, uzyskania zgody na publikację lub usunięcia zamieszczonych na stronie materiałów.

Jeśli uważasz, że w którymś miejscu serwisu zostały naruszone prawa autorskie, prześlij nam: link do strony internetowej lub inną informacją stanowiącą dowód, że materiały o których mowa, mają ograniczone prawa autorskie adres do miejsca w serwisie, gdzie te materiały się pojawiły Jak tylko otrzymamy od ciebie te informacje, podejmiemy szybkie kroki w celu uregulowania tych praw i usuniemy te materiały.

 

Untitled Document